لحظه شروع همین جا خواهد بود!

مشاوره رایگان

واردات و صادرات

ما با داشتن شش مركز فعال و پنج دفتر بازرگاني و گالري و کادر توانمند در تهران، بلژيك (بروكسل و آنتورپن)، آلمان (فرانکفورت، برلین)، کانادا (تورنتو) و استرالیا (ملبوران) با بيش از بیست سال سابقه در اين امر و شبكه گسترده اطلاعاتي در زمينه بازاريابي كالاهاي صادراتي  و اخذ پروفورما از اكثر نقاط دنيا در رابطه با مواد اوليه كارخانجات، خطوط توليد، ماشين آلات صنعتي نو و دسته دوم  و كالاهاي مصرفي، با كادري منسجم و توانمند آماده واردات و صادرات كليه كالاهاي مورد نظر شما با ايده آل ترين شرايط مالي و زماني ميباشیم.

حقوقی، داوری و بین المللی

تمرکز كارشناسان مجرب ما بر روی ارائه با کیفیت ترین سرویس است.

مشاوره مالی

كارشناسان مجرب ما با آشنايي كامل و آگاهي از آخرين تغييرات قوانين، بهترين مشاور شما در زمينه تامین منابع مالی متعدد و متنوع از منابع داخلي و خارجي، با بهترين شرايط ممكن، جهت تامين و تكميل سرمايه مورد نياز طرحهاي تجاري، صنعتي و توليدي شما، همچنين گشايش اعتبارات اسنادي بصورت نقدي، بروات، فاينانس، ريفاينانس، يوزانس و سرمایه گذاری مشترک و اخذ لایسنس با بهترین شرایط ممکن و ارائه طرحهاي تخصصي توجيهي مالي و فني خواهند بود.

آژانس ترخيص كالا

ما با داشتن كادري توانمند، متخصص و آگاه به آخرين تغييرات و تخفيفات قوانين بين المللي گمركي، مناطق آزاد، ورود موقت، ترانزيت و نمايشـگاهي با بيش از بیست و پنج سال سابقه ترخيص كالاهاي وارداتي و صادراتي از كليه گمركات كشور آماده ترخيص و تحويل كليه كالاهاي شما از مبداء و مقصد و حضور بموقع در نمايشگاهها و در صورت لزوم استرداد و عودت كالا ميباشيم.

مشاوره فني

ما آماده ارائه طرحهاي توجيهي فني در جهت راه اندازي واحدهاي صنعتي و ارئه و اجرای طرحهای توسعه و بروز رسانی و پيگيري و پشتیبانی مستمر در راستاي اخذ مجوزهاي لازم، پيشنهاد بهترين خطوط  توليد و ماشين آلات مورد لزوم و برآورد مالي و فني طرحهاي مورد نظر شما تا مرحله اجرا هستيم .

طرحهای توجیهی

كارشناسان ما با ارائه طرحهاي نوين و يا برآورد فني و مالي و تهيه طرح اجرائي و اقتصادي پروژه مورد نظر شما در حوزه توليدي صنعت و معدن و تجارت جهت ارائه به مراجع ذيربط و اخذ مجوزهاي لازم تا مرحله اجراء همراه شما خواهند بود.

خدمات توریستی

مديريت بخش تور اين شركت با آرزوي اوقاتي خوش براي شما درطول سفرهاي تجاري و شركت و يا بازديد از نمايشگاهها، آماده ارائه كليه خدمات از قبيل اخذ ويزا، رزرو بليط  و هتل و ترانسفر و تهيه  و ارائه برنامه بازديد از اماكن توريستي و ملاقاتهاي تجاري و۰۰۰، با نازل ترين قيمتها و بهترين شرايط جهت حضور بموقع در نمايشگاههاي مرتبط ميباشد.

ایجاد مراکز دائمی تجارت ایرانی

شرکت نما گستر پرشیا با هدف بسط و گسترش روابط اقتصادی در منطقه با استفاده از راهکارهایی همچون ایجاد شبکه ‌ای از روابط راهبردی با همسایگان، استفاده از تفاهم نامه های دوجانبه مرتبط و تشکیل شورای هماهنگی دیپلماسی اقتصادی  تلاش نموده نقش دیپلماسی اقتصادی را در تقویت منافع ملی و اقتدار بین‌ المللی کشور افزایش دهد.

برخی از مشتریان

با ما تماس بگیرید

  نام *
  نام خانوادگی *
  آدرس ایمیل *
  شماره تماس

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟